O nas – Kim jesteśmy i jakimi zasadami kierujemy się w swojej pracy?

Jesteśmy polską pracownią projektową, której zespół tworzą kreatywni architekci i projektanci wnętrz, dla których architektura i projektowanie są nie tylko pracą ale i życiową pasją. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, wykonując swoją pracę z ogromnym zaangażowaniem i precyzją. Projektujemy domy, wnętrza, przedmioty codziennego użytku, meble oraz elementy architektury ogrodowej . W procesie projektowym ogromną wagę przykładamy do naszej relacji z klientem, terminowości oraz rzetelności w projektowaniu i przygotowaniu dokumentacji. Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, która wzbudzi emocje, spełni oczekiwania inwestora. Pragniemy popularyzować usługę projektowania wnętrz oraz mebli wykonywanych na zamówienie i promować polski design. Jesteśmy przekonani, iż nasze otoczenia i wnętrza, w których przebywamy na co dzień korzystnie wpływają na nasze samopoczucie i nastrój. W swojej pracy pragniemy osiągnąć 3 główne cele: funkcjonalność oferowanych przez nas rozwiązań, dbałość o detal i estetykę oraz zadowolenie klienta. Swoje projekty realizujemy na terenie woj. Małopolskiego i Podkarpackiego, jesteśmy jednak otwarci na Klientów z całej Polski i z zagranicy.

O nas – czyli gdzie studiowaliśmy i zdobywaliśmy doświadczenie zawodowe?

 

Studiowaliśmy na Wydziale Architektury Politechniki Rzeszowskiej oraz na uczelniach zagranicznych we Włoszech ( Universita degli Studi di Sassari ) i Chinach ( Wuhan University of Science and Technology ). Doświadczenie zdobywaliśmy w trakcie praktyk w polskich oraz zagranicznych biurach projektowych m.in. Due+Uno Officina di Architettura, Studio WOK. Ponadto cyklicznie podnosimy nasze kompetencje, uczestnicząc w szkoleniach i imprezach targowych. Dzięki temu oferujemy usługi wysokiej jakości poprzez tworzenie projektów nietuzinkowych i ciekawych. Jesteśmy kreatywni, otwarci na nowe wyzwania i rozwiązania projektowe. Szanujemy czas i możliwości finansowe inwestora i w każdym budżecie jesteśmy w stanie stworzyć wyjątkowy projekt. Naszym celem jest dostosowanie projektu do indywidualnych potrzeb klienta, projektowanie wnętrz o wysokiej estetyce, ergonomii i funkcjonalności.

Oddajemy do Państwa dyspozycji kompleksowe usługi w zakresie aranżacji i projektowania wnętrz, projektowania architektonicznego, architektury ogrodowej oraz  projektów nietuzinkowych mebli wykonywanych na zamówienie.

O Naszej drugiej pasji i miłości do designu

Na co dzień tworzymy projekty skrojone na miarę Państwa oczekiwań. Projektujemy wnętrza i nietuzinkowe meble do domu. Swoją miłość do designu postanowiliśmy dodatkowo połączyć z naszą drugą miłością- do zwierząt. W ten o to sposób powstała designerska linia bezpiecznych produktów dla Naszych Czworonogów. Domki i legowiska dla psów i kotów staną się dla nich nie tylko azylem i miejscem odpoczynku ale i funkcjonalną ozdobą każdego domu dla ich właścicieli.

 

Zapraszamy do współpracy - Dominika Mucha i Patryk Mrugała

 

 

mgr inż. arch. Dominika Mucha

Projektant Wnętrz i Architekt,

Wydział Architektury Politechniki Rzeszowskiej

Wuhan University of Science and Technology (Wuhan, Chiny)

Universita degli Studi di Sassari (Alghero, Włochy)

mgr inż. arch. Patryk Mrugała

Projektant Wnętrz, Architekt, Stolarz

 Wydział Architektury Politechniki Rzeszowskiej

Wuhan University of Science and Technology (Wuhan, Chiny)

Universita degli Studi di Sassari (Alghero, Włochy)