CREATIVE PET

STREFA PUPILA

Każdy kto miał okazję i zaszczyt zostać opiekunem i druhem dla psa lub kota, wiec jak wiele radości i satysfakcji sprawia obcowanie z nimi i spędzanie wspólnie czasu w trakcie długich spacerów czy wspólnego leniuchowania na kanapie. Psy i koty to nasi wierni przyjaciele i należy im się odrobina luksusu, komfortu i bezpieczeństwa.
Nasza ideą jest połączenie wspomnianego wyżej komfortu, minimalizmu i funkcjonalności z wytrzymałością i jakością stosowanych materiałów i rozwiązań. Doskonale wiemy, iż dobrze zaprojektowane meble to nie tylko takie, które nam ludziom się podobają – to przede wszystkim takie, w których nasz psi lub koci przyjaciel będzie z przyjemnością odpoczywał w ciągu dnia. Meble te staną się dla niego azylem i wpiszą się w jego potrzeby i styl życia, zapewniając spokojny sen. Poprzez niebanalny design domki i legowiska dla naszych psich i kocich kompanów staną się dodatkowo ozdobą i wizytówką naszego domu.

Z doświadczenia wiemy, iż na rynku można dostać liczne legowiska w formie poduch, poduszek, posłań, mat i kocyków. Brakuje jednak domków, kenneli lub legowisk z drewna, które cechowałby niebanalny design, funkcjonalność i możliwość personalizacji w zależności od rozmiarów i stylu życia/ charakteru danego czworonoga.

Ciepłe, ponadczasowe drewno wraz z możliwością spersonalizowania jego koloru lub dobrania rodzaju drewna ,wykończone jest olejowoskiem na bazie naturalnych olejów i wosków roślinnych.

Szyte na zamówienie poduszki i maty wykonane są z wytrzymałych i miękkich w dotyku materiałów obiciowych z jednej strony oraz wodoodpornej warstwy z drugiej- idealna opcja dla wielbicieli błotnych kąpieli w dzień a ceniących sobie czysty i spokojny sen w nocy .

Wyjątkowe- oryginalne- komfortowe- naturalne- bezpieczne

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU