Oferujemy Państwu wykonanie fotorealistycznych wizualizacji 3D, panoram 360º oraz spacerów wirtualnych po projektowanym obiekcie.

Wizualizacje 3d wnętrz

Wykonywane przez nas wizualizacje, dają możliwość prezentacji stylu, klimatu i kolorystyki każdego wnętrza. To gotowa propozycja zaaranżowania danego pomieszczenia. Zastosowane w projekcie meble w określonym układzie funkcjonalnym , o określonej bryle i kolorystyce, wprowadzone dodatki i materiały wykończeniowe dają mozliwość kreowania niesztampowych i unikatowych wnętrz. Wizualizacje ułatwiają Klientom wybór właściwej koncepcji oraz materiałów.

Wykonujemy wizualizacje pomieszczeń mieszkalnych, usługowych, biurowych, użyteczności publicznej oraz architektury ogrodowej i elewacji budynków.

Wizualizacje 3D mebli oraz produktów

Wykonywane przez nas wizualizacje mebli to doskonały sposób na prezentację produktu, jego wykończenia, zastosowanych materiałów oraz kolorystyki. Nieograniczone możliwości zmiany kompozycji, kolorystyki produktu, umożliwiają zaprezentowanie go w wielu odsłonach i dopasowanie do indywidualnych potrzeb Klienta.

Wizualizacje 360 º

Nasza pracownia wykonuje równie wizualizacje sferyczne oraz wirtualne spacery. Wizualizacje 360 º to doskonały sposób na zaprezentowanie projektu wnętrza. Interaktywny plik, który przesyłamy naszym Klientom, umożliwia obracanie się w dowolnym kierunku po pomieszczeniu.

Spacer wirtualny

Spacer wirtualny stanowi połączenie animacji, panoram 360 º w celu kompleksowej prezentacji inwestycji.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU