Projekt, wizualizacja oraz wykonanie mebli na zamówienie

Projektowanie mebli na wymiar pozwala nam zrealizować Państwa pomysły oraz dostosować je do istniejącej przestrzeni, jej charakteru oraz wymiarów. Meble stworzone na indywidualne zamówienie to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie niestandardowe rozwiązania oraz unikatowy design. Dobrze zaprojektowane, funkcjonalne i ergonomiczne meble w kolorystyce oraz wykończeniu wybranym indywidualnie przez Klienta to gwarancja zadowolenia z efektu końcowego.

W projektowaniu mebli niezwykle istotne jest współgranie zmysłu estetycznego z funkcjonalnością oraz rozwiązaniami technicznymi.

Obecnie asortyment sklepów jest niezwykle bogaty, jednak powielane są określone standardy, kolory i formy. Osoby, które cenią sobie indywidualizm, potrzebują produktów stworzonych na miarę ich oczekiwań.

Etapy projektowania mebli:

1.      Podczas rozmowy poznajemy Państwa preferencje, omawiamy szczegóły projektu, jego wymiary, przeznaczenie, kolorystykę i wykończenie.

2.      Wykonujemy rysunki techniczne mebla, wizualizacje, które umożliwiają dopasowanie kolorystyki oraz detali.

3.      Po zatwierdzeniu projektu, rozpoczynamy prace nad wykonaniem produktu, jego wykończeniem oraz montażem.

Drewniany panel scienny Creative Manufacture

W naszej pracowni meble wykonywane są z litego drewna, płyty stolarskiej lub sklejki. Nie stosujemy płyt wiórowych oraz MDF .

W przypadku wykonywania mebli na indywidualne zamówienie, istotna jest możliwość personalizacji mebla i dokonania wyboru w zakresie koloru, materiału, wymiarów. Kolorystykę mebli dobieramy indywidualnie. Niezależnie od wybranej metody barwienia drewna, stosowane przez nas produkty są nieszkodliwe dla otoczenia, dzieci oraz zwierząt. To produkty wodorozcieńczalne, przeznaczone do barwienia zabawek dla dzieci lub kontaktu z żywnością.

Nasze meble wykańczamy olejowoskiem firmy Osmo na bazie naturalnych olejów i wosków. Dzięki temu drewno zostaje zabezpieczone na długo, jest nadzwyczaj trwałe. Na jego powierzchni tworzy się mikroporowata powłoka, odporna na ślinę, wnikanie brudu i wodę oraz na ścieranie. Stosujemy również wosk oraz lakiery wodorozcieńczalne w celu wykończenia produktów.

Wszystkie nasze meble projektujemy od podstaw sami i jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i zmiany. Bezpłatnie spersonalizujemy mebel pod określony wymiar , dopasujemy formę oraz jego wykończenie tworząc indywidualny projekt.

Nasze produkty to produkty handamde, nie są produkowane masowo  i w związku z tym potrzebujemy średnio od 4- 8 tygodni na wykonanie Twojego wymarzonego egzemplarza.

Nasze meble to produkty handmade- każdy egzemplarz jest niepowtarzalny i wyjątkowy, może różnic się od modelu pokazowego odcieniem, kierunkiem słojów drewna i w niewielkim stopniu rozmiarem.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU ZAPRASZAMY NASZEGO SKLEPU